Uroczystości Wielkopiątkowe w Katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej

Przedstawiciele Podbeskidzkiego Bractwa Kurkowego na czele z Hetmanem Bractwa gen. BK Ireneuszem Wiewiórą reprezentowali Okręg Śląski Zjednoczenia na Uroczystościach Wielkopiątkowych w Katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej, którym przewodniczył Ordynariusz Bielsko-żywiecki JE Ks. Biskup Roman Pindel
Więcej tutaj.







