Święto Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego A. D. 2026

Dama Kurkowa, Jej Ekscelencja Ambasador Anna Maria Anders w Warszawie, w asyście delegacji Zjednoczenia Bractwa Kurkowego Rzeczypospolitej wzięła udział w Mszy świętej oraz złożeniu kwiatów pod pomnikiem Błogosławionego Kardynala Stefana Wyszyńskiego z okazji Święta Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Zjednoczenie reprezentowali Wielki Kanclerz gen. BKR Gniewomir Rokosz-Kuczyński, Kasztelan Chicagowski gen. BKR Jan Worwąg – dyrektor Oddziału Zjednoczenia w Chicago, Amerykański Brat Kurkowy major Armii USA Mitchell Legg oraz Krakowski Brat Kurkowy Jonasz Boruta. Uroczystościom przewodniczył Jego Magnificencja ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski Rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Więcej tutaj.







